Platobné možnosti

 
 
 

2

 
 
 
 
 
 
 
 

We dress hip hop more than 10 years

 
 
 
Úvod > Platobné možnosti
 

Platobné možnosti

Pri objednávaní tovaru si môžeš vybrať jeden z nasledujúcich spôsobov platby:

1. Dobierka je najčastejšie používaný spôsob doručenia a platby, pri ktorej zaplatíte za tovar kuriérovi až pri prevzatí zásielky. Kuriér Vám prinesie zásielku priamo na dodaciu adresu. Po prijatí peňazí Vám vydá potvrdenie o zaplatení a zásielku s tovarom. Služba dobierka je spoplatnená sumou 1 EUR.

2. PayPal je internetový platobný systém, ktorý umožňuje rýchly presun peňazí medzi emailovými adresami. Paypal podporuje nasledovné platobné karty: VISA, Mastercard, Dinners International a American Express. 

3. Prevod na bankový účet je bezhotovostná úhrada, kedy po dokončení objednávky obdržíš potvrdzujúci email, kde bude uvedené číslo bankového účtu a variabilný symbol, kam treba zaslať peniaze. Akonáhle obdržíme tvojou platbu na náš účet, objednávka bude ihneď uvoľnená a odoslaná!

4. Platba platobnými kartami - naša spoločnosť akceptuje platobné karty Visa, Visa Electron, Mastercards a Dinners Club.

 
 
 
Follow us
  •  
  •  
 
 
Hello, my name is Supremestyle
  •   Rýchle dodanie
      Vrátenie alebo výmena
      Zákaznícky servis
      S nami ušetríte
  • „Starej dobrej Supremestyle“ tak nás niekedy nazývajú naši zákazníci.. Pred viac ako 10 rokmi sme ako jedni z prvých začali dovážať hip hop oblečenie priamo z Ameriky. Z takmer garážového predaja sa po čase stal internetový obchod a do sortimentu sa dostali aj európske značky. Web design nášho obchodu prešiel 3 x komplet rekonštrukciou avšak tým ľudí v zákulisí zostal takmer nezmenený. S časom trochu aj my "dospievame" a preto sa budeme snažiť ešte viac skvalitniť všetky naše služby a rozšíriť ponuku o ďalšie trendy značky.